Nakło nad Notecią
1’664 PLN/m² • 360 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 599’000 PLN • nieruchomosci-filar.pl
Haus, Nakło nad Notecią
360 m² • 599’000 PLN
1’750 PLN/m² • 300 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 525’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Nakło nad Notecią
300 m² • 525’000 PLN
2’692 PLN/m² • 260 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 700’000 PLN • nieruchomoscibydgoskie.pl
Haus, Nakło nad Notecią
260 m² • 700’000 PLN
2’907 PLN/m² • 258 m² • Haus, Nakło nad Notecią, Potulicka • 750’000 PLN • domyexpert.pl
Haus, Nakło nad Notecią, Potulicka
258 m² • 750’000 PLN
3’746 PLN/m² • 240 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 899’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Nakło nad Notecią
240 m² • 899’000 PLN
3’924 PLN/m² • 158 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 620’000 PLN • dobrenieruchomosci.eu
Haus, Nakło nad Notecią
158 m² • 620’000 PLN
4’343 PLN/m² • 230 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 999’000 PLN • jawanieruchomosci.pl
Haus, Nakło nad Notecią
230 m² • 999’000 PLN
4’404 PLN/m² • 193 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 850’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Nakło nad Notecią
193 m² • 850’000 PLN
5’750 PLN/m² • 520 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 2’990’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Nakło nad Notecią
520 m² • 2’990’000 PLN
5’952 PLN/m² • 210 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 1’250’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Nakło nad Notecią
210 m² • 1’250’000 PLN
6’326 PLN/m² • 362 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 2’290’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Nakło nad Notecią
362 m² • 2’290’000 PLN
6’449 PLN/m² • 127 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 819’000 PLN • ideanieruchomosci.com
Haus, Nakło nad Notecią
127 m² • 819’000 PLN
6’596 PLN/m² • 94 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 620’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Nakło nad Notecią
94 m² • 620’000 PLN
7’097 PLN/m² • 155 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 1’100’000 PLN • ojczenasz.com
Haus, Nakło nad Notecią
155 m² • 1’100’000 PLN
9’133 PLN/m² • 323 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 2’950’000 PLN • house-team.pl
Haus, Nakło nad Notecią
323 m² • 2’950’000 PLN
12’494 PLN/m² • 160 m² • Haus, Nakło nad Notecią • 1’999’000 PLN • ojczenasz.com
Haus, Nakło nad Notecią
160 m² • 1’999’000 PLN
Kcynia
1’554 PLN/m² • 830 m² • Haus, Kcynia • 1’290’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Kcynia
830 m² • 1’290’000 PLN
1’857 PLN/m² • 350 m² • Haus, Kcynia • 650’000 PLN • dobre-miejsce.pl
Haus, Kcynia
350 m² • 650’000 PLN
2’000 PLN/m² • 250 m² • Haus, Kcynia • 499’900 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
Haus, Kcynia
250 m² • 499’900 PLN
2’427 PLN/m² • 82 m² • Haus, Kcynia • 199’000 PLN • gethome.pl (New!)
Haus, Kcynia
82 m² • 199’000 PLN (New!)
3’707 PLN/m² • 167 m² • Haus, Kcynia • 619’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Kcynia
167 m² • 619’000 PLN
4’158 PLN/m² • 120 m² • Haus, Kcynia • 499’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Kcynia
120 m² • 499’000 PLN
9’705 PLN/m² • 474 m² • Haus, Kcynia • 4’600’000 PLN • domatornieruchomosci.pl
Haus, Kcynia
474 m² • 4’600’000 PLN
Zamość
1’330 PLN/m² • 300 m² • Haus, Zamość • 399’000 PLN • jawanieruchomosci.pl
Haus, Zamość
300 m² • 399’000 PLN
1’597 PLN/m² • 300 m² • Haus, Zamość • 479’000 PLN • jawanieruchomosci.pl
Haus, Zamość
300 m² • 479’000 PLN
4’393 PLN/m² • 305 m² • Haus, Zamość • 1’340’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Zamość
305 m² • 1’340’000 PLN
6’006 PLN/m² • 189 m² • Haus, Zamość • 1’135’140 PLN • ryszkowski.nieruchomosci.pl
Haus, Zamość
189 m² • 1’135’140 PLN
6’308 PLN/m² • 130 m² • Haus, Zamość • 820’000 PLN • ideanieruchomosci.com
Haus, Zamość
130 m² • 820’000 PLN
6’451 PLN/m² • 133 m² • Haus, Zamość • 858’000 PLN • nikodomnieruchomosci.pl
Haus, Zamość
133 m² • 858’000 PLN
Ślesin
3’563 PLN/m² • 160 m² • Haus, Ślesin • 570’000 PLN • propertyinvest.com.pl
Haus, Ślesin
160 m² • 570’000 PLN
3’893 PLN/m² • 244 m² • Haus, Ślesin • 950’000 PLN • propertyinvest.com.pl
Haus, Ślesin
244 m² • 950’000 PLN
3’929 PLN/m² • 140 m² • Haus, Ślesin • 550’000 PLN • propertyinvest.com.pl
Haus, Ślesin
140 m² • 550’000 PLN
5’000 PLN/m² • 150 m² • Haus, Ślesin • 750’000 PLN • propertyinvest.com.pl
Haus, Ślesin
150 m² • 750’000 PLN
5’417 PLN/m² • 108 m² • Haus, Ślesin • 585’000 PLN • propertyinvest.com.pl
Haus, Ślesin
108 m² • 585’000 PLN
5’442 PLN/m² • 147 m² • Haus, Ślesin • 800’000 PLN • propertyinvest.com.pl
Haus, Ślesin
147 m² • 800’000 PLN
Brzózki
8’173 PLN/m² • 110 m² • Haus, Brzózki • 899’000 PLN • hacjenda.com
Haus, Brzózki
110 m² • 899’000 PLN
12’500 PLN/m² • 136 m² • Haus, Brzózki • 1’700’000 PLN • patio.nieruchomosci.pl
Haus, Brzózki
136 m² • 1’700’000 PLN
13’710 PLN/m² • 124 m² • Haus, Brzózki • 1’700’000 PLN • bonusnieruchomosci.pl
Haus, Brzózki
124 m² • 1’700’000 PLN
18’280 PLN/m² • 93 m² • Haus, Brzózki • 1’700’000 PLN • cieplinski.nieruchomosci.pl
Haus, Brzózki
93 m² • 1’700’000 PLN
133’250 PLN/m² • 12 m² • Haus, Brzózki • 1’599’000 PLN • posesja.eu
Haus, Brzózki
12 m² • 1’599’000 PLN
Rynarzewo
2’506 PLN/m² • 267 m² • Haus, Rynarzewo • 669’000 PLN • jawanieruchomosci.pl
Haus, Rynarzewo
267 m² • 669’000 PLN
4’479 PLN/m² • 290 m² • Haus, Rynarzewo • 1’299’000 PLN • sednonieruchomosci.pl
Haus, Rynarzewo
290 m² • 1’299’000 PLN
7’192 PLN/m² • 125 m² • Haus, Rynarzewo • 899’000 PLN • class.com.pl (New!)
Haus, Rynarzewo
125 m² • 899’000 PLN (New!)
7’688 PLN/m² • 80 m² • Haus, Rynarzewo • 615’000 PLN • ideanieruchomosci.com
Haus, Rynarzewo
80 m² • 615’000 PLN
10’519 PLN/m² • 133 m² • Haus, Rynarzewo • 1’399’000 PLN • ritternieruchomosci.pl
Haus, Rynarzewo
133 m² • 1’399’000 PLN
Szubin
2’650 PLN/m² • 60 m² • Haus, Szubin • 159’000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
Haus, Szubin
60 m² • 159’000 PLN
4’738 PLN/m² • 420 m² • Haus, Szubin • 1’990’000 PLN • novatorcentrum.pl
Haus, Szubin
420 m² • 1’990’000 PLN
Małe Rudy
4’831 PLN/m² • 118 m² • Haus, Małe Rudy, Brzoskwiniowa • 570’000 PLN • house-team.pl
Haus, Małe Rudy, Brzoskwiniowa
118 m² • 570’000 PLN
5’029 PLN/m² • 139 m² • Haus, Małe Rudy • 699’000 PLN • ideanieruchomosci.com
Haus, Małe Rudy
139 m² • 699’000 PLN
6’557 PLN/m² • 122 m² • Haus, Małe Rudy • 800’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Małe Rudy
122 m² • 800’000 PLN
7’653 PLN/m² • 130 m² • Haus, Małe Rudy • 7’653 PLN/m² • nieruchomosci.katerla.pl
Haus, Małe Rudy
130 m² • 7’653 PLN/m²
Mrocza
1’246 PLN/m² • 602 m² • Haus, Mrocza • 750’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Mrocza
602 m² • 750’000 PLN
2’536 PLN/m² • 181 m² • Haus, Mrocza • 459’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Mrocza
181 m² • 459’000 PLN
4’083 PLN/m² • 120 m² • Haus, Mrocza • 490’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Mrocza
120 m² • 490’000 PLN
4’383 PLN/m² • 107 m² • Haus, Mrocza • 469’000 PLN • ideanieruchomosci.com
Haus, Mrocza
107 m² • 469’000 PLN
Tur
1’996 PLN/m² • 240 m² • Haus, Tur • 479’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Tur
240 m² • 479’000 PLN
5’482 PLN/m² • 164 m² • Haus, Tur • 899’000 PLN • dobrenieruchomosci.eu
Haus, Tur
164 m² • 899’000 PLN
5’500 PLN/m² • 300 m² • Haus, Tur • 1’650’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Tur
300 m² • 1’650’000 PLN
Skórzewo
7’217 PLN/m² • 180 m² • Haus, Skórzewo • 1’299’000 PLN • golden-home.pl
Haus, Skórzewo
180 m² • 1’299’000 PLN
11’034 PLN/m² • 145 m² • Haus, Skórzewo • 1’599’900 PLN • gogojewicz.com
Haus, Skórzewo
145 m² • 1’599’900 PLN
12’387 PLN/m² • 222 m² • Haus, Skórzewo • 2’750’000 PLN • kusnierska.pl
Haus, Skórzewo
222 m² • 2’750’000 PLN
Grzeczna Panna
5’583 PLN/m² • 103 m² • Haus, Grzeczna Panna • 575’000 PLN • jawanieruchomosci.pl
Haus, Grzeczna Panna
103 m² • 575’000 PLN
5’971 PLN/m² • 103 m² • Haus, Grzeczna Panna • 615’000 PLN • jawanieruchomosci.pl
Haus, Grzeczna Panna
103 m² • 615’000 PLN
Kowalewo
5’788 PLN/m² • 80 m² • Haus, Kowalewo • 463’000 PLN • veranoestate.pl
Haus, Kowalewo
80 m² • 463’000 PLN
9’933 PLN/m² • 150 m² • Haus, Kowalewo • 1’490’000 PLN • nieruchomoscibydgoskie.pl
Haus, Kowalewo
150 m² • 1’490’000 PLN
Królikowo
1’930 PLN/m² • 142 m² • Haus, Królikowo • 274’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Królikowo
142 m² • 274’000 PLN
2’922 PLN/m² • 154 m² • Haus, Królikowo • 450’000 PLN • domatornieruchomosci.pl
Haus, Królikowo
154 m² • 450’000 PLN
Smolniki
3’486 PLN/m² • 185 m² • Haus, Smolniki • 645’000 PLN • forma-nieruchomosci.pl
Haus, Smolniki
185 m² • 645’000 PLN
Stanisławka
5’374 PLN/m² • 147 m² • Haus, Stanisławka • 790’000 PLN • nieruchomoscibydgoskie.pl
Haus, Stanisławka
147 m² • 790’000 PLN
6’148 PLN/m² • 122 m² • Haus, Stanisławka • 750’000 PLN • pracownia-nieruchomosci.pl
Haus, Stanisławka
122 m² • 750’000 PLN
Szubin-Wieś
2’496 PLN/m² • 260 m² • Haus, Szubin-Wieś • 649’000 PLN • bydgoszcz.rodzko.pl
Haus, Szubin-Wieś
260 m² • 649’000 PLN
9’500 PLN/m² • 142 m² • Haus, Szubin-Wieś • 1’349’000 PLN • forma-nieruchomosci.pl
Haus, Szubin-Wieś
142 m² • 1’349’000 PLN
Występ
2’565 PLN/m² • 230 m² • Haus, Występ • 590’000 PLN • home-living.pl
Haus, Występ
230 m² • 590’000 PLN
3’043 PLN/m² • 92 m² • Haus, Występ • 280’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Występ
92 m² • 280’000 PLN
Wąsosz
5’200 PLN/m² • 70 m² • Haus, Wąsosz • 364’000 PLN • libera.nieruchomosci.pl
Haus, Wąsosz
70 m² • 364’000 PLN
Żurczyn
2’975 PLN/m² • 40 m² • Haus, Żurczyn • 119’000 PLN • novatorcentrum.pl
Haus, Żurczyn
40 m² • 119’000 PLN
Bielawy
Bnin
4’795 PLN/m² • 73 m² • Haus, Bnin • 350’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Bnin
73 m² • 350’000 PLN
Dziewierzewo
4’710 PLN/m² • 138 m² • Haus, Dziewierzewo • 650’000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
Haus, Dziewierzewo
138 m² • 650’000 PLN
Dąbrówka Słupska
2’664 PLN/m² • 146 m² • Haus, Dąbrówka Słupska • 389’000 PLN • jawanieruchomosci.pl
Haus, Dąbrówka Słupska
146 m² • 389’000 PLN
Gorzeń
6’000 PLN/m² • 70 m² • Haus, Gorzeń, Kaźmierowo • 420’000 PLN • arenda.com.pl
Haus, Gorzeń, Kaźmierowo
70 m² • 420’000 PLN
Grocholin
5’058 PLN/m² • 69 m² • Haus, Grocholin • 349’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Grocholin
69 m² • 349’000 PLN
Głęboczek
3’304 PLN/m² • 257 m² • Haus, Głęboczek • 849’000 PLN • bylewscy.pl
Haus, Głęboczek
257 m² • 849’000 PLN
Mycielewo
1’954 PLN/m² • 240 m² • Haus, Mycielewo • 469’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Mycielewo
240 m² • 469’000 PLN
Ostrowo
Polichno
6’341 PLN/m² • 123 m² • Haus, Polichno • 780’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Polichno
123 m² • 780’000 PLN
Sadki
4’667 PLN/m² • 120 m² • Haus, Sadki • 560’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Sadki
120 m² • 560’000 PLN
Suchary
1’231 PLN/m² • 650 m² • Haus, Suchary • 800’000 PLN • ojczenasz.com
Haus, Suchary
650 m² • 800’000 PLN
Suchoręcz
1’577 €/m² • 634 m² • Haus, Suchoręcz • 1’000’000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Suchoręcz
634 m² • 1’000’000 €
Szkocja
2’656 PLN/m² • 160 m² • Haus, Szkocja • 425’000 PLN • nieruchomosci-jedynak.pl
Haus, Szkocja
160 m² • 425’000 PLN
Trzeciewnica
783 PLN/m² • 881 m² • Haus, Trzeciewnica • 690’000 PLN • libera.nieruchomosci.pl
Haus, Trzeciewnica
881 m² • 690’000 PLN
Weronika
5’408 PLN/m² • 120 m² • Haus, Weronika • 649’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Weronika
120 m² • 649’000 PLN
Wieszki
5’524 PLN/m² • 105 m² • Haus, Wieszki • 580’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Wieszki
105 m² • 580’000 PLN
Wolwark
6’722 PLN/m² • 223 m² • Haus, Wolwark • 1’498’999 PLN • sfera-nieruchomosci.pl
Haus, Wolwark
223 m² • 1’498’999 PLN
Zazdrość
3’352 PLN/m² • 182 m² • Haus, Zazdrość • 610’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Haus, Zazdrość
182 m² • 610’000 PLN