České Budějovice
480 CZK/m²/Jahr • 400 m² • Lager, České Budějovice 4, U Sirkárny • 16’000 CZK • rkstejskal.cz
Lager, České Budějovice 4, U Sirkárny
400 m² • 16’000 CZK
568 CZK/m²/Jahr • 845 m² • Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné • 40’000 CZK • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné
845 m² • 40’000 CZK
600 CZK/m²/Jahr • 50 m² • Räumlichkeiten, České Budějovice 7, Strádova • 2’500 CZK • realvize.cz
Räumlichkeiten, České Budějovice 7, Strádova
50 m² • 2’500 CZK
705 CZK/m²/Jahr • 298 m² • Gewerblich, České Budějovice • 17’500 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice
298 m² • 17’500 CZK
749 CZK/m²/Jahr • 319 m² • Räumlichkeiten, České Budějovice 4, Hraniční • 19’900 CZK • realityspektrum.cz
Räumlichkeiten, České Budějovice 4, Hraniční
319 m² • 19’900 CZK
780 CZK/m²/Jahr • 216 m² • Gewerblich, České Budějovice 2, J. Opletala • 14’040 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 2, J. Opletala
216 m² • 14’040 CZK
780 CZK/m²/Jahr • 75 m² • Gewerblich, České Budějovice 2, J. Opletala • 4’875 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 2, J. Opletala
75 m² • 4’875 CZK
780 CZK/m²/Jahr • 55 m² • Gewerblich, České Budějovice 2, J. Opletala • 65 CZK/m² • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 2, J. Opletala
55 m² • 65 CZK/m²
871 CZK/m²/Jahr • 303 m² • Lager, České Budějovice 4 • 22’000 CZK • remax-czech.cz
Lager, České Budějovice 4
303 m² • 22’000 CZK
880 CZK/m²/Jahr • 4’500 m² • Produktion, České Budějovice 4, U Pily • 330’000 CZK • greenproperty.cz
Produktion, České Budějovice 4, U Pily
4’500 m² • 330’000 CZK
908 CZK/m²/Jahr • 16 m² • Parken, České Budějovice 6, Platanová • 1’210 CZK • rondocb.cz
Parken, České Budějovice 6, Platanová
16 m² • 1’210 CZK
911 CZK/m²/Jahr • 303 m² • Produktion, České Budějovice 4 • 23’000 CZK • remax-czech.cz
Produktion, České Budějovice 4
303 m² • 23’000 CZK
1’000 CZK/m²/Jahr • 18 m² • Sonstiges, České Budějovice 2, Na Zlaté stoce • 1’500 CZK • rondocb.cz
Sonstiges, České Budějovice 2, Na Zlaté stoce
18 m² • 1’500 CZK
1’000 CZK/m²/Jahr • 18 m² • Sonstiges, České Budějovice 4, Dobrovodská • 1’500 CZK • dumrealit.cz
Sonstiges, České Budějovice 4, Dobrovodská
18 m² • 1’500 CZK
1’000 CZK/m²/Jahr • 198 m² • Lager, České Budějovice 4 • 16’500 CZK • kontaktservis.cz
Lager, České Budějovice 4
198 m² • 16’500 CZK
1’000 CZK/m²/Jahr • 225 m² • Büros, České Budějovice 4 • 18’750 CZK • kontaktservis.cz
Büros, České Budějovice 4
225 m² • 18’750 CZK
1’080 CZK/m²/Jahr • 20 m² • Büros, České Budějovice 4, U Smaltovny • 1’800 CZK • kontaktservis.cz
Büros, České Budějovice 4, U Smaltovny
20 m² • 1’800 CZK
1’164 CZK/m²/Jahr • 241 m² • Produktion, České Budějovice 4, Hlinská • 97 CZK/m² • kontaktservis.cz
Produktion, České Budějovice 4, Hlinská
241 m² • 97 CZK/m²
1’333 CZK/m²/Jahr • 18 m² • Garage, České Budějovice • 2’000 CZK • realvize.cz
Garage, České Budějovice
18 m² • 2’000 CZK
1’328 CZK/m²/Jahr • 234 m² • Lager, České Budějovice 5, Kaliště • 25’900 CZK • remax-czech.cz
Lager, České Budějovice 5, Kaliště
234 m² • 25’900 CZK
1’372 CZK/m²/Jahr • 69 m² • Garage, České Budějovice 2, U Lučního jezu • 7’890 CZK • mmreality.cz
Garage, České Budějovice 2, U Lučního jezu
69 m² • 7’890 CZK
1’440 CZK/m²/Jahr • 1’200 m² • Gewerblich, České Budějovice 4, U Sirkárny • 120 CZK/m² • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 4, U Sirkárny
1’200 m² • 120 CZK/m²
1’438 CZK/m²/Jahr • 2’670 m² • Lager, České Budějovice 4, U Pily • 320’000 CZK • unitedreal.cz
Lager, České Budějovice 4, U Pily
2’670 m² • 320’000 CZK
1’440 CZK/m²/Jahr • 35 m² • Büros, České Budějovice 4 • 4’200 CZK • remax-czech.cz
Büros, České Budějovice 4
35 m² • 4’200 CZK
1’500 CZK/m²/Jahr • 1’948 m² • Produktion, České Budějovice 4, U Pily • 243’500 CZK • unitedreal.cz
Produktion, České Budějovice 4, U Pily
1’948 m² • 243’500 CZK
1’533 CZK/m²/Jahr • 18 m² • Garage, České Budějovice • 2’300 CZK • realityklosse.cz
Garage, České Budějovice
18 m² • 2’300 CZK
1’600 CZK/m²/Jahr • 15 m² • Parken, České Budějovice 3, Skuherského • 2’000 CZK • romanafreyova.cz
Parken, České Budějovice 3, Skuherského
15 m² • 2’000 CZK
1’613 CZK/m²/Jahr • 135 m² • Büros, České Budějovice • 18’150 CZK • mmreality.cz
Büros, České Budějovice
135 m² • 18’150 CZK
1’717 CZK/m²/Jahr • 629 m² • Lager, České Budějovice • 90’000 CZK • realdomus.cz
Lager, České Budějovice
629 m² • 90’000 CZK
1’774 CZK/m²/Jahr • 372 m² • Lager, České Budějovice • 55’000 CZK • realdomus.cz
Lager, České Budějovice
372 m² • 55’000 CZK
1’800 CZK/m²/Jahr • 24 m² • Gewerblich, České Budějovice 1, Karla IV. • 150 CZK/m² • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 1, Karla IV.
24 m² • 150 CZK/m²
1’800 CZK/m²/Jahr • 200 m² • Produktion, České Budějovice 4, U Smaltovny • 150 CZK/m² • kontaktservis.cz
Produktion, České Budějovice 4, U Smaltovny
200 m² • 150 CZK/m²
1’846 CZK/m²/Jahr • 13 m² • Garage, České Budějovice 7 • 2’000 CZK • remax-czech.cz
Garage, České Budějovice 7
13 m² • 2’000 CZK
1’920 CZK/m²/Jahr • 470 m² • Geschäft, České Budějovice 5 • 160 CZK/m² • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 5
470 m² • 160 CZK/m²
1’903 CZK/m²/Jahr • 222 m² • Büros, České Budějovice • 35’200 CZK • ad-reality.cz
Büros, České Budějovice
222 m² • 35’200 CZK
2’093 CZK/m²/Jahr • 10 m² • Gewerblich, České Budějovice 1, Karla IV. • 1’744 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 1, Karla IV.
10 m² • 1’744 CZK
2’200 CZK/m²/Jahr • 192 m² • Büros, České Budějovice • 35’200 CZK • ad-reality.cz
Büros, České Budějovice
192 m² • 35’200 CZK
2’208 CZK/m²/Jahr • 36 m² • Büros, České Budějovice 3, Kněžskodvorská • 6’624 CZK • remax-czech.cz
Büros, České Budějovice 3, Kněžskodvorská
36 m² • 6’624 CZK
2’246 CZK/m²/Jahr • 339 m² • Büros, České Budějovice 6 • 63’444 CZK • remax-czech.cz
Büros, České Budějovice 6
339 m² • 63’444 CZK
2’276 CZK/m²/Jahr • 29 m² • Büros, České Budějovice 1 • 5’500 CZK • remax-czech.cz
Büros, České Budějovice 1
29 m² • 5’500 CZK
2’323 CZK/m²/Jahr • 62 m² • Gewerblich, České Budějovice 2, Fr. Ondříčka • 12’000 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 2, Fr. Ondříčka
62 m² • 12’000 CZK
2’358 CZK/m²/Jahr • 24 m² • Gewerblich, České Budějovice 1, Karla IV. • 4’715 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 1, Karla IV.
24 m² • 4’715 CZK
2’344 CZK/m²/Jahr • 128 m² • Gewerblich, České Budějovice 3, Školní • 25’000 CZK • realdomus.cz
Gewerblich, České Budějovice 3, Školní
128 m² • 25’000 CZK
2’500 CZK/m²/Jahr • 12 m² • Büros, České Budějovice 4, U Smaltovny • 2’500 CZK • kontaktservis.cz
Büros, České Budějovice 4, U Smaltovny
12 m² • 2’500 CZK
2’535 CZK/m²/Jahr • 80 m² • Räumlichkeiten, České Budějovice 6, Dvořákova • 16’900 CZK • hanzlikovareality.cz
Räumlichkeiten, České Budějovice 6, Dvořákova
80 m² • 16’900 CZK
2’520 CZK/m²/Jahr • 250 m² • Räumlichkeiten, České Budějovice 3, Fráni Šrámka • 210 CZK/m² • jihreality.cz
Räumlichkeiten, České Budějovice 3, Fráni Šrámka
250 m² • 210 CZK/m²
2’625 CZK/m²/Jahr • 16 m² • Garage, České Budějovice 3 • 3’500 CZK • bidli.cz
Garage, České Budějovice 3
16 m² • 3’500 CZK
2’682 CZK/m²/Jahr • 358 m² • Geschäft, České Budějovice 6, Novohradská • 80’000 CZK • jochmann.cz
Geschäft, České Budějovice 6, Novohradská
358 m² • 80’000 CZK
2’742 CZK/m²/Jahr • 96 m² • Büros, České Budějovice 7, L. B. Schneidera • 21’937 CZK • remax-czech.cz (New!)
Büros, České Budějovice 7, L. B. Schneidera
96 m² • 21’937 CZK (New!)
2’760 CZK/m²/Jahr • 795 m² • Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné • 230 CZK/m² • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné
795 m² • 230 CZK/m²
2’760 CZK/m²/Jahr • 477 m² • Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné • 230 CZK/m² • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné
477 m² • 230 CZK/m²
2’800 CZK/m²/Jahr • 60 m² • Geschäft, České Budějovice 1, Plachého • 14’000 CZK • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 1, Plachého
60 m² • 14’000 CZK
3’000 CZK/m²/Jahr • 20 m² • Büros, České Budějovice 4 • 5’000 CZK • remax-czech.cz
Büros, České Budějovice 4
20 m² • 5’000 CZK
3’021 CZK/m²/Jahr • 143 m² • Gewerblich, České Budějovice • 36’000 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice
143 m² • 36’000 CZK
3’113 CZK/m²/Jahr • 212 m² • Geschäft, České Budějovice 6 • 55’000 CZK • kontaktservis.cz
Geschäft, České Budějovice 6
212 m² • 55’000 CZK
3’200 CZK/m²/Jahr • 15 m² • Gewerblich, České Budějovice 2, Na Zlaté stoce • 4’000 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 2, Na Zlaté stoce
15 m² • 4’000 CZK
3’310 CZK/m²/Jahr • 29 m² • Büros, České Budějovice • 8’000 CZK • realitymysak.cz
Büros, České Budějovice
29 m² • 8’000 CZK
3’334 CZK/m²/Jahr • 15 m² • Räumlichkeiten, České Budějovice 3, Na Sadech • 4’167 CZK • rondocb.cz
Räumlichkeiten, České Budějovice 3, Na Sadech
15 m² • 4’167 CZK
3’480 CZK/m²/Jahr • 35 m² • Büros, České Budějovice 3, K. Světlé • 10’150 CZK • rkstejskal.cz
Büros, České Budějovice 3, K. Světlé
35 m² • 10’150 CZK
3’480 CZK/m²/Jahr • 70 m² • Büros, České Budějovice 3, K. Světlé • 20’300 CZK • rkstejskal.cz
Büros, České Budějovice 3, K. Světlé
70 m² • 20’300 CZK
3’480 CZK/m²/Jahr • 71 m² • Büros, České Budějovice 3, K. Světlé • 20’590 CZK • rkstejskal.cz
Büros, České Budějovice 3, K. Světlé
71 m² • 20’590 CZK
3’480 CZK/m²/Jahr • 20 m² • Gewerblich, České Budějovice 2, Fr. Ondříčka • 5’800 CZK • dumrealit.cz
Gewerblich, České Budějovice 2, Fr. Ondříčka
20 m² • 5’800 CZK
3’480 CZK/m²/Jahr • 55 m² • Büros, České Budějovice 3, K. Světlé • 15’950 CZK • rkstejskal.cz
Büros, České Budějovice 3, K. Světlé
55 m² • 15’950 CZK
3’667 CZK/m²/Jahr • 18 m² • Gewerblich, České Budějovice 3 • 5’500 CZK • rksting.cz (New!)
Gewerblich, České Budějovice 3
18 m² • 5’500 CZK (New!)
3’803 CZK/m²/Jahr • 142 m² • Geschäft, České Budějovice 1, Hradební • 45’000 CZK • mmreality.cz
Geschäft, České Budějovice 1, Hradební
142 m² • 45’000 CZK
3’920 CZK/m²/Jahr • 15 m² • Büros, České Budějovice 7 • 4’900 CZK • kontaktservis.cz
Büros, České Budějovice 7
15 m² • 4’900 CZK
4’183 CZK/m²/Jahr • 35 m² • Büros, České Budějovice • 12’200 CZK • mmreality.cz
Büros, České Budějovice
35 m² • 12’200 CZK
4’200 CZK/m²/Jahr • 252 m² • Geschäft, České Budějovice 6 • 350 CZK/m² • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 6
252 m² • 350 CZK/m²
4’211 CZK/m²/Jahr • 55 m² • Büros, České Budějovice • 19’300 CZK • mmreality.cz
Büros, České Budějovice
55 m² • 19’300 CZK
4’211 CZK/m²/Jahr • 55 m² • Büros, České Budějovice 3, K. Světlé • 19’300 CZK • mmreality.cz
Büros, České Budějovice 3, K. Světlé
55 m² • 19’300 CZK
4’222 CZK/m²/Jahr • 54 m² • Büros, České Budějovice • 19’000 CZK • mmreality.cz
Büros, České Budějovice
54 m² • 19’000 CZK
4’358 CZK/m²/Jahr • 19 m² • Büros, České Budějovice • 6’900 CZK • mmreality.cz
Büros, České Budějovice
19 m² • 6’900 CZK
4’500 CZK/m²/Jahr • 16 m² • Büros, České Budějovice • 6’000 CZK • mmreality.cz
Büros, České Budějovice
16 m² • 6’000 CZK
6’000 CZK/m²/Jahr • 20 m² • Gewerblich, České Budějovice • 10’000 CZK • tbreality.cz
Gewerblich, České Budějovice
20 m² • 10’000 CZK
124 m² • Geschäft, České Budějovice 4, Vrbenská • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 4, Vrbenská
124 m²
125 m² • Gewerblich, České Budějovice 6, Mánesova • nextreality.cz
Gewerblich, České Budějovice 6, Mánesova
125 m²
176 m² • Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné • remax-czech.cz
Geschäft, České Budějovice 2, České Vrbné
176 m²
445 m² • Gewerblich, České Budějovice 6, Novohradská • nextreality.cz
Gewerblich, České Budějovice 6, Novohradská
445 m²
450 m² • Lager, České Budějovice 6, Novohradská • mmreality.cz
Lager, České Budějovice 6, Novohradská
450 m²
Boršov nad Vltavou
988 CZK/m²/Jahr • 170 m² • Restaurant, Boršov nad Vltavou, Farní • 14’000 CZK • remax-czech.cz
Restaurant, Boršov nad Vltavou, Farní
170 m² • 14’000 CZK
1’472 CZK/m²/Jahr • 163 m² • Geschäft, Boršov nad Vltavou, Poříčí, Poříčská • 20’000 CZK • rondocb.cz
Geschäft, Boršov nad Vltavou, Poříčí, Poříčská
163 m² • 20’000 CZK
Hluboká nad Vltavou
1’200 CZK/m²/Jahr • 950 m² • Lager, Hluboká nad Vltavou, U Sudárny • 95’000 CZK • remax-czech.cz
Lager, Hluboká nad Vltavou, U Sudárny
950 m² • 95’000 CZK
1’846 CZK/m²/Jahr • 13 m² • Garage, Hluboká nad Vltavou • 2’000 CZK • jochmann.cz
Garage, Hluboká nad Vltavou
13 m² • 2’000 CZK
4’500 CZK/m²/Jahr • 32 m² • Büros, Hluboká nad Vltavou, Masarykova • 12’000 CZK • jochmann.cz
Büros, Hluboká nad Vltavou, Masarykova
32 m² • 12’000 CZK
5’400 CZK/m²/Jahr • 28 m² • Gewerblich, Hluboká nad Vltavou • 12’600 CZK • bydlenicko.tv
Gewerblich, Hluboká nad Vltavou
28 m² • 12’600 CZK
Týn nad Vltavou
566 CZK/m²/Jahr • 1’696 m² • Produktion, Týn nad Vltavou, Horní Brašov • 80’000 CZK • remax-czech.cz
Produktion, Týn nad Vltavou, Horní Brašov
1’696 m² • 80’000 CZK
1’103 CZK/m²/Jahr • 1’305 m² • Geschäft, Týn nad Vltavou, Horní Brašov • 120’000 CZK • remax-czech.cz
Geschäft, Týn nad Vltavou, Horní Brašov
1’305 m² • 120’000 CZK
2’000 CZK/m²/Jahr • 18 m² • Garage, Týn nad Vltavou, Malá Strana, Bohunická • 3’000 CZK • rondocb.cz (New!)
Garage, Týn nad Vltavou, Malá Strana, Bohunická
18 m² • 3’000 CZK (New!)
Borek
1’450 CZK/m²/Jahr • 21 m² • Büros, Borek, Žižkova • 1’450 CZK/m²/Jahr • bdreality.cz
Büros, Borek, Žižkova
21 m² • 1’450 CZK/m²/Jahr
3’180 CZK/m²/Jahr • 124 m² • Büros, Borek, Pražská • 265 CZK/m² • jochmann.cz
Büros, Borek, Pražská
124 m² • 265 CZK/m²
Hůry
Rudolfov
1’680 CZK/m²/Jahr • 500 m² • Geschäft, Rudolfov, Třeboňská • 70’000 CZK • mmreality.cz
Geschäft, Rudolfov, Třeboňská
500 m² • 70’000 CZK
2’258 CZK/m²/Jahr • 186 m² • Räumlichkeiten, Rudolfov • 35’000 CZK • rondocb.cz
Räumlichkeiten, Rudolfov
186 m² • 35’000 CZK
Borovany
(800 m²) • Lager, Borovany, Třeboňská • 18’000 CZK • nidlreality.cz
Lager, Borovany, Třeboňská
(800 m²) • 18’000 CZK
Břehov
3’667 CZK/m²/Jahr • 180 m² • Unterkunft, Břehov • 55’000 CZK • swisslife-reality.cz
Unterkunft, Břehov
180 m² • 55’000 CZK
Hradce
2’220 CZK/m²/Jahr • 243 m² • Büros, Hradce • 185 CZK/m² • trigramreality.cz
Büros, Hradce
243 m² • 185 CZK/m²
Staré Hodějovice
2’903 CZK/m²/Jahr • 62 m² • Gewerblich, Staré Hodějovice • 15’000 CZK • rondocb.cz (New!)
Gewerblich, Staré Hodějovice
62 m² • 15’000 CZK (New!)
Svatý Jan nad Malší
Ševětín
Štěpánovice
Trhové Sviny
3’300 CZK/m²/Jahr • 20 m² • Räumlichkeiten, Trhové Sviny, Nové město • 5’500 CZK • rondocb.cz
Räumlichkeiten, Trhové Sviny, Nové město
20 m² • 5’500 CZK
Úsilné
1’600 CZK/m²/Jahr • 300 m² • Produktion, Úsilné • 40’000 CZK • remax-czech.cz
Produktion, Úsilné
300 m² • 40’000 CZK